Valknut

Post has published by roza

VIKING’s AIRSOFT Altyapısı olan “VALKNUT” Birliği;
Valknut, AESIR’in Kralı olan ODIN’in sembolü olup 9 Diyarı simgeler ve bilgeliği sembolize eder. Bu birlik sizi Viking’s Airsoft takımına ulaştıracak olan yerdir. Burada Silah arkadaşları edineceksiniz. Kuralları, Airsoft’u ve birlik olmayı öğreneceksiniz ve tabi ki omuz omuza biz Viking’ler ile savaşacaksınız ve büyük masa da yerinizi alacaksınız.

Hepinize güvenim keskin bir balta kadar belirgin. Bizler AESIR savaşçılarıyız…. HOAHHH….
Cpt. Doğaner ÇITAK

– Valknut birliği yeni Vikings Airsoft oyuncu adaylarının yetişmesi için oluşturulmuştur.
– Kapalı Facebook Grubu üzerinden “nereden alışveriş yapabilirim?” “Viking’s Airsoft un ekipmanları neler?” gibi sorulara yetkili kişilerden cevap alabilirler.
– Valknut Birliğine özel olan Kapalı Facebook grubu ekip üyeleri için dışarıdan erişemedikleri pek çok öğretici bilgiye ulaşabilmelerini sağlayacak olan bir bilgi kütüphanesi olacaktır.
– Ekibe katılanlar VALKNUT yazılı özel Patch taşıma hakkına sahip olacaklardır. (ilk buluşmada teslim edilecektir.)
– Viking’s in Alanı olan ASGARD’da oyun oynayabilecekler ve onların her organizasyonuna katılmaya hak kazanacaklar.
– Valknut Birliği için Devamsızlık kuralları geçerli olacaktır 3 kere üst üste haber verilen organizasyona katılmazlar ise gruptan çıkarılacaklardır.
– Oyun tarihleri kapalı facebook grubu üzerinden ve kapalı whatsapp grubu üzerinden bildirilip sayı alma usulü bilgi edinilecektir.
– Oyunlar genel itibari ile pazar günü organize edilecektir. (Cumartesi sadece gece oyunları organize olur Pazar tatil olarak adlandırılır.)
– Viking’s Airsoft oyuncularının her bir üyesi aylık belirli bir ücret vererek ASGARD alanındaki masraflarını (kira, malzeme tedariği, ilaçlama vs.) ortak havuzda topladıkları para ile takım içi eksiklerini gidermektedir. Valknut Birliği üyeleri de bu havuza destek olarak ASGARD ın güzelleşmesini ve Gelişmesini sağlamak amacı ile aylık 50TL olan katkı payı vereceklerdir.
**Toplanılan katkı payları takım amaçları dışında hiç bir kişisel çıkar adına kullanılmayacağını taahhüt ederiz.

Katılım Kuralları

– Öncelikle Türk ise Bayrağını ve Vatanını seven bir birey olmak zorundadır. Türk değil ise Bayrağımıza ve Vatanımıza bizim onunkilere duyduğumuz saygı gibi saygı duymalıdır.
– Çevre dostu ve hayvan sever olmalıdır.
– Saygılı, takım disiplinine uyabilecek, hoşgörülü ve yenilikçi olmalıdır.
– Sabıka Kaydı bulunmamalıdır.
– 18 yaşını doldurmuş ve aile izni almış olması gerekmektedir.
– Airsoft oyuncağına ve Airsoft Gözlüğüne sahip olmaları gerekmektedir.

– İstanbul dışından oyuncu alımı yapılmayacaktır.

BAŞVURU