Takıma Girme ve Devamsızlık Kuralları

Post has published by roza

* Vikings Airsoft takımında takım patch’imizi taşıyan her oyuncu takımda var sayılmaktadır ve bu bir rütbedir.

* Vikings Airsoft resmi Whatsapp grubumuz takımın en sosyal iletişim ortamı olmaktadır. Bu grupta yer alan herkes takımın bir parçası ve üyesidir.

*Takım bütünlüğünü ve yaptığımız hobiden keyif almamızı sağlayan şey takımdaki oyunculardır. Oyuncu sayımız ne kadar çok ise bir organizasyonda o kadar güçlü, o kadar sağlam durabiliriz ve bireylere ihtiyaç duymadan kendi aramızda büyük oyunlar çevirebiliriz. Bunun için devamsızlık yapmamak çok önemlidir.

Devamsızlık Kuralları:
3 haftada 1 oyuna gelmek zorundasınız. Örneğin bu hafta oyuna geldiniz. Sonraki 2 hafta oyuna gelmeme hakkınız var. Bu 2 hafta için hiçbir haber vermenize gerek yok. Amaaa oldu ki 3. Hafta da oyuna gelemiyorsunuz. İşte bu 3. Hafta için izin kullanmak zorundasınız. 4. hafta tekrar gelmeyecekseniz tekrar haber vermeniz yani oyuna gelene kadar takip eden haftalarda da haber vermeniz gerekiyor. Toplam 6 hafta izin hakkınız var. 2 hafta bedelsiz izinler bu 6 haftadan düşmüyor. Bedelsiz 2 hafta izin hakkınızı tekrar kazanmanız için 1 hafta oyuna gelmeniz gerekiyor. İzin durumlarını bana haber vermek zorundasınız. Herkes kendi sisteminin takibinden sorumlu.

Cezai durumlar.
Listeye adını yazıp cumartesi silenler veya yazdığı halde gelmeyenler 2 hafta yok yazılacak veya izin haklarından 1 hafta kullanacak. Bu kişinin kendisine sorulup seçtiği seçeneğe göre yapılacak. 2 Hafta gelmeyip 3. Hafta izin kullanması gerektiği halde HABER VERMEYEN kişilerin bütün izin hakları SİLİNECEK. 6 hafta iznini bitiren herkes 3 haftada 1 kere oyuna gelmek zorundalar. izinleri biten kişiler 3 hafta üst üste gelmediği taktirde takımdan atılacaklar. Takımdan atılan oyuncakların takıma tekrar dönebilmesi için 3 hafta üst üste kefaret oyununa geldiklerinde tekrar takıma alınacaklar. Bunun dışından takımdan çıkan arkadaşlar istedikleri zaman misafir olarak bizimle oynamaya devam edebiliyorlar.

Takıma Girme Kuralları:
* Öncelikle Türk ise Bayrağını ve Vatanını seven bir birey olmak zorundadır. Türk değil ise Bayrağımıza ve Vatanımıza bizim onunkilere duyduğumuz saygı gibi saygı duymalıdır.
* Çevre dostu ve hayvan sever olmalıdır.
* Saygılı, takım disiplinine uyabilecek, hoşgörülü ve yenilikçi olmalıdır.
* Sabıka Kaydı bulunmamalıdır.
* Adayların Vikings Airsoft ile birlikte Misafir olarak toplamda 5 oyunu tamamlamış olması gerekmektedir. Oyunları tamamladıktan sonra takım içerisinde yapılan oylama ile bir engel görülmezse takımda yer almaya hak kazanacaktır.
* 18 yaşını doldurmuş ve aile izni almış olması gerekmektedir.
* Airsoft oyuncağına ve Airsoft Gözlüğüne sahip olmaları gerekmektedir.