Takım Kuralları

Post has published by roza

*  Arazide veya sosyal ortamlarda, örneğin whatsapp veya facebook gruplarında takım içi bir oyuncuya küfür, hakaret, tahrik edici veya hassas olduğu konuları tetikleyici şekilde yaklaşmak kesinlikle yasaktır.

* Oyun alanlarında veya takım içinde rakip takım oyuncuları hakkında ileri geri konuşmak, küfür veya tahrik edici biçimde konuşmak kesinlikle yasaktır.

* Takım içerisinde, din, dil, ırk, siyasi görüş, futbol veya benzeri aşırı taraf ve fanatik muhabbetler (basketbol hariç) kesinlikle yasaktır.

* Takım içerisinde kararlar ortak alınmaktadır. Herkes tarafından ortak bir biçimde alınmış kararlara agresif ve yapıcı olmayan bir biçimde karşı gelip düzeni bozmak kesinlikle yasaktır. (Takım içerisinde herkesin fikrine ve görüşüne saygı duyulmaktadır. Bu fikir ve görüşler takımın gelişmesi için önemlidir fakat fikir vermek yerine bu olmaz, bu ne biçim iş, ben yapmam, ben yokum, böyleyse yokum gibi yapıcı olmayan yorumlar hem takımı hem de takım bireylerini etkilemektedir. Şahsi olarak o işi yapmak istemiyor olmanız başkalarının o işi yapmasına mani olmanız ya da etkilemeniz anlamına gelmez. Özel durumlarınızı takım kaptanlarınıza bildirmeniz yeterlidir.)

* Takım olma mantığı, birlikte oyun oynamamız ile alakalıdır. Bu husus için aynı çatı altında toplanmaktayız. Bir etkinlik gerçekleştiğinde bu etkinliğe takımca gidilmelidir. Birlikte oyun oynanırken ekip oyuncularının başka bir ekiple oyun oynaması (Özel oyunlar ve Ramazan ayları haricinde) yasaktır.

*  Oyunlar esnasında safezone’da oyuncaklara şarjör takılı gezilmeyecek.

* Belirtilen yasaklar çiğnendiğinde uyarılar sonrasında ceza, takımdan uzaklaştırılmaya kadar ağırlaşacaktır.

* Takımdan ayrılmış ya da uzaklaştırılmış kişi, olaylı veya biri ile kavgalı ayrılmış ise ve bu problemler çözülmemiş ise tekrar takıma girmek istediğinde kapılarımız kapalı olacaktır.

* Takım kamuflajımız ve konseptimiz, ekipman gereklilikleri:
Fenrir , Thor, Saga, Heimdall için:
-Alt-Üst Multicam Black kamuflaj takımı.
-Coyote Brown renkte Vest istenirse Vest ve Belt kombini.
-Kask ve üstüne Black Multicam Cover.
-Telsiz!
-Vuruldum yeleği, şapkası veya bezi.

Vali için ;
-Multicam black, Multicam Tropic, Leaf veya Ghillie Suit
-Belt veya Chest Rig.
-Side Arm olarak pistol veya SMG türevi 400fps ve altı bir makine.
-Telsiz!
-Vuruldum yeleği, şapkası veya bezi.